انزال زودرس شایعترین مشکل جنسی مردان قسمت

انزال زودرس یکی از مشکلات عمده و مختل کننده روابط جنسی است که از سالیان پیش و شاید از بدو خلقت بشر گریبانگیر مردان بوده است.

با افزایش استرس های روزمره زندگی و گرفتاری های اجتماعی و مشغولیات روزمره زیاد و کمبود استراحت جسمی و عوامل دیگر امروزه به عنوان شایعترین اختلال جنسی است که زوجین به علت نیتی از روابط جنسی به مطب و مراکز درمانی مراجعه می کنند. اصولاً یک ارتباط قوی بین خواب خوب، استراحت خوب، تغذیه خوب و ذهن آرام، تن سالم و روحیه بشاش و شاد و تمایل قوی به روابط جنسی وجود دارد.

کاهش میل جنسی در زوجین

هر چه کیفیت زندگی فرد به علل روحی و جسمی مختل شود رابطه جنسی فرد را دچار اختلال خواهد کرد. با توجه به اینکه طبق آمار از هر سه مرد یک مرد مبتلا به انزال زودرس می باشد به شرح کامل تعریف و علل و درمان های آن می پردازم.

تعریف انزال زودرس

ادامه مطلب

سرطان پروستات چیست و چگونه درمان می شود؟

علت ابتلا و روش پیشگیری از سرطان پروستات در مردان

علائم سرطان سینه در زنان و مردان و راه‌های تشخیص آن

جنسی ,انزال ,زودرس ,روابط ,شایعترین ,های ,انزال زودرس ,روابط جنسی ,جنسی مردان ,مردان قسمت ,شایعترین مشکل ,انزال زودرس شایعترین

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رضا غریبی الکران قلمی HIGH CAM GROUP مشاوره رایگان مهاجرتی، اقامتی، سرمایه گذاری ::::/ _/::::DEMSEY DANISMANLIK محرم راز آرام تر از نسیم شهریار فکری اجیرلو نمایندگی کانن کسب درآمد آسان از اینترنت پشتِ اَبرهای ِ سیاه